Инициативата „Мениджър за един ден“ набира участници

0
1633_thumb

1633_thumbНа 23 март студенти и ученици от последните класове ще получат възможността да преживеят един реален работен ден в рамките на инициативата „Мениджър за един ден“.

Тя се провежда за четиринадесети път у нас и предлага възможности за ефективна професионална ориентация в партньорство с различни фирми, държавни и общински институции.

Вижте още: Президентът Росен Плевнелиев се включи в „Мениджър за един ден” 2014

Всички желаещи да участват в събитието трябва да изпратят автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 20 февруари. Регистрацията за фирми е отворена до 02 март.

За първи път тази година в рамките на инициативата ще се проведе и форум „Професиите на бъдещето“, на който ще бъдат поканени за лектори мениджъри от топ организации в България, които ще споделят тенденциите за развитие на професиите в техните области и ще коментират новите изискванията и предизвикателства пред бъдещите кандидат-служители.

Вижте още: Над 1000 младежи оглавяват водещи компании и институции в „Мениджър за един ден” 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *